מכתב לשר הרווחה חיים כץ (17.4.2016)

לכבוד

לשכת שר הרווחה והשירותים החברתיים

לידי ח"כ – מר חיים כץ

רח' קפלן 2, הקריה

ירושלים 91008

א.נ.,

שלום רב,

אמש צפיתי בכתבה עלייך ועל פועלך בערוץ 2,שם התוודעתי לנחישות ולאכפתיות שלך בכל הנוגע לניצולי שואה ולכספיהם אשר יועדו להם אך לא הגיעו לידיהם.

עליי לציין בכאב רב כי הנושא מוכר לי מקרוב. במהלך שנותיי, חשפתי מספר רב של שחיתויות שעל חלקם תוכל לקרוא בדפים המצורפים ובהם קטעים מתוך ספרי האישי. כמו כן, מצ"ב קטע מכתבה בעיתון על המאבקים הרבים שניהלתי בנושא הפנסיה הסוציאלית מגרמניה ובנוסף, אף יזמתי חוק בגרמניה הנקרא ZRBG– חוק על עבודה בגטאות, למען ניצולי שואה.

עליי לציין כי חלק מאותם אנשים אשר מתפקידם היה לדאוג לרווחת ניצולי השואה, פעלו בדיוק ההיפך, למשל: עמותת "מרכז הארגונים של ניצולי השואה", ובראשה עמד דאז מר נח פלוג (ז"ל). עמותה נוספת בה עמד בראשה מר פלוג נקראה: "הפדרציה העולמית של ניצולי שואה יוצאי פולין", בה הנ"ל קיבל לידיו בניין בן ארבע קומות ברחוב דיזנגוף 158 בתל אביב ולאחר זמן מה, החליט למכור את הבניין ובאורח פלא – הכסף של המכירה התפוגג. בעקבות כך, בית המשפט הורה על פירוק העמותה "הפדרציה העולמית של ניצולי שואה יוצאי פולין", ניתנה הוראה להעביר את התיק לבדיקה יסודית על מנת לברר לאן נעלמו הכספים וכמובן, נפתח נגדו תיק פלילי.

בספרי אשר יישלח אלייך בדואר בקרוב, ניתן ללמוד על כל השחיתויות כנגד ניצולי השואה ועל הכספים של ניצולי השואה שנוצלו למטרות פרטיות במקום להגיע ליעדם.

לפיכך, הטענה שלך כנגד משרד האוצר הינה טענה נכונה ומוצדקת.

בכבוד רב,

יפה גולן

Print Friendly
פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים